shadow
KURUMSAL

KURUMSAL


HAKKIMIZDA

20 yıllık Dış Mekan Süs Bitkisi Yetiştiriciliği ve 10 yıllık Hydroseeding tecrübesine sahip şirketler grubumuz, geliştirmiş olduğu ileri teknoloji ürünlerle,  yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve gelişimi kendine ilke edinen Grupplantpark, belirlemiş olduğu hedeflere emin adımlarla ilerlemektedir.

Dış Mekan Süs Bitkisi Üretim pazarında; geniş yapraklı ağaç, ibreli ağaç, ağaççık ve çalı çeşitleri üretiminin yanı sıra fidanlığımızda ithal türlere de yer vermekteyiz.

Türkiye’nin ve bölgenin en büyük Hydroseeding şirketine sahip grup şirketimiz, günlük 60.000 m² ekim kapasitesiyle;  genel Hydroseeding uygulamaları, yamaç ve şev stabilizasyon çalışmalarıyla birlikte, www.hydroterra.com.tr  sitesinden Hydroseeding malzeme ( malç, yapıştırıcı, hızlı çimlenme ürünleri, gübre vb.) satışı yapmaktadır.

Türkiye’nin en büyük peyzaj topluluğu platformu olan www.plantmedia.com.tr  markasıyla bilişim sektöründe faaliyetlerini sürdüren Grupplantpark, www.plantshop.com.tr markasıyla peyzaj pazarına online satış hizmetleri vermektedir.

Tüm sektörel tecrübesini yüksek kaliteli ürün olgusuyla harmanlayan Grupplantpark;  Plantleonardite ve Planthumic markalarıyla leonardit pazarında, Planttohum markasıyla çim tohumu ve yeşil alanlar pazarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.