shadow
hakan-tanriverdi.jpg shadow
KURUMSAL

KURUMSAL


BAŞKANIN MESAJI

Değerli Meslektaşlarım,

Dış mekân süs bitkisi üretimi ve çevre tahribatlarına doğal çözümler bulmak amacı ile başladığımız hydroseeding sektörü ile iş dünyasına adım atmış bulunuyoruz. 2009 yılından bu güne önemli çevre projelerine imza atıp, siz değerli dostlarımızın takdirini kazanmak, sizlere  daha profesyonel  hizmet vermek adına tüm çalışmalarımızı bu yönde programlıyoruz.

İstikrarlı yükselişimiz sektörde kalite ve uygun fiyat politikasının yanı sıra, yenilikçi ürün ve hizmet üretmek ve en doğrusu, güvenirlilik bizim için her şeyden daha önemlidir. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,sektörümüze  değer katmak ve  fark yaratmak için, takip eden değil, takip edilen bir oluşum olmaya devam edeceğiz. Dürüstlük , çalışkanlık ve girişim ruhumuzu yurtiçi ve uluslararası çapta işbirlikleri ile taçlandırıp siz değerli müşterilerimize hizmet etmek birinci amacımızdır.

Grup Plantpark Bilişim Fidancılık ve Reklam Hizmetleri San. Tic ltd.Şti. olarak bilgi birikimimiz ve deneyimizle siz değerli müşterilerimizle beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla.


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.